28 груд. 2016

Про реалізацію проекту "Вчимося жити разом"

Протягом 2016 року у всіх закладах освіти міста Ізюм згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 11.01.2016 № 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» був реалізований проект «Вчимося жити разом».
23 груд. 2016

ГОДІВНИЧКИ ДЛЯ ПТАШОК

В ІДНЗ №16 проходив конкурс годівничок «Допоможемо пташкам зимувати», батьки вихованців групи № 5 «Дзвіночки» активно прийняли в ньому участь.
21 груд. 2016

Обласна нарада старшокласників.

16 грудня заступник голови ХОДА зустрівся зі школярами, які беруть активну участь у суспільному житті різних районів області.
20 груд. 2016

ЕНЕРГЕТИКА У ФОКУСІ ОБ'ЄКТИВА-2016

Напередодні Дня енергетика та новорічних свят фахівці Акціонерної компанії «Харківобленерго» разом з представниками Громадської організації «Діти Слобожанщини» підвели підсумки фотоконкурсу «Енергетика у фокусі об'єктива».
20 груд. 2016

Відкриття святкової ялинки

19.12.2016 р. на Центральній площі м. Ізюм відбулося урочисте відкриття святкової ялинки.
15 груд. 2016

Висновок конкурсу на заміщення вакантних посад гімназії №1, ЗНЗ №10, ЗНЗ №12

Висновок конкурсу на заміщення вакантоної посади гімназія № 1, ЗНЗ №10, ЗНЗ №12
13 груд. 2016

Увага карантин !

Карантин у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах м. Ізюм
13 груд. 2016

Конкурс на заміщення вакантних посад директорів ЗНЗ

12.12.2016 року відбулось засідання комісії з відбору кандидатур на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх навчальних закладів.
12 груд. 2016

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА – 2016

У загальноосвітніх навчальних закладах м. Ізюм було проведено заходи присвячені Всеукраїнському тижню права.
9 груд. 2016

ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ "ДОПОМОЖЕМО ПТАШКАМ ЗИМУВАТИ"

В ІДНЗ № 16 була проведена виставка із залученням педагогів та батьків вихованців всіх вікових груп «Допоможемо пташкам зимувати».