8 груд. 2016

Спортивне свято «Жовто-червоний настрій»

Діти та батьки з великим задоволенням змагалися між собою та разом, отримавши позитивні емоції та гарний настрій!

"Вчимося жити разом"

З 23 по 25 листопада 2016 року в дошкільному навчальному закладі № 2 відбулося заняття на тему "Кожна дитина - як у намисті перлина" за парціальною програмою "Вчимося жити разом" в старших вікових групах № 4,6,10, 12

Засідання методичного об`єднання

29.11.2016 року на базі ІДНЗ № 4 відбулося засідання методичного об`єднання для вихователів груп раннього віку на тему «Особливості використання малих форм фольклору під час проведення режимних моментів».
8 груд. 2016

Методична студія для вчителів-логопедів та вчителів- дефектологів

24.11.2016 на базі ІДНЗ №2 була проведена методична студія для вчителів-логопедів та вчителів- дефектологів дошкільних навчальних закладів м. Ізюм на тему «Теоретичні засади проблеми формування граматичної компетенції дітей дошкільного віку з вадами мовлення».

Урок мужності

В навчальних закладах міста Ізюма з нагоди 25-річниці Дня Збройних Сил України було проведено зустрічі з представниками Ізюмського ОМВК та бійцями АТО.

Допомога бійцям АТО

В Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області до Дня Збройних Сил України було проведено акцію "Допомога в зону АТО".
6 груд. 2016

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗБІР ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «ДИТЯЧІ СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ – БУДУЄМО НОВУ КРАЇНУ»

З 01 по 03 грудня 2016 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування «Дитячі соціальні ініціали – будуємо нову країну». Делегатом від Ізюмської асоціації учнівського самоврядування став Орел Владислав, учень 11-го класу ІЗОШ №2.
25 лист. 2016

Роковина Голодомору

ЗНЗ м. Ізюма 25.11.2016 р. відзначили роковини Голодомору в Україні 1932-1933 років.
22 лист. 2016

Комплексна перевірка ІДНЗ №4

З 21 по 25 листопада 2016 року почалася комплексна перевірка Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4.
22 лист. 2016

Майстер — клас для педагогів

17 листопада 2016 рокуна базі ІДНЗ № 13 вихователь Старостіна Галина Олексіївна провела майстер – клас для педагогів міста на тему «Використання інноваційних методів і прийомів для розвитку мовлення у дітей дошкільного віку».