Розвивально – виховний вплив художньої літератури на дитячу особистість

31 січ. 2017
25 січня 2017 року на базі ІДНЗ № 9 для педагогів міста було проведено засідання методичної студії на тему «Розвивально – виховний вплив художньої літератури на дитячу особистість».

Програма роботи складалась з інформаційно – теоретичного та практичного блоку. Під час інформаційно – теоретичного блока вихователь – методист ІДНЗ №13 Кириченко В.О. ознайомила учасників секційного засідання з презентаційними матеріалами, надала методичні рекомендації щодо вимог до друкованої продукції для дітей та влаштування «Куточка дитячої книги».

Особливо цікавим був практичний блок, під час якого педагоги переглянули та надали методичну оцінку інтегрованому заняттю з дітьми другої молодшої групи «Граємо в казку «Ріпка»» проведеного вихователем Терентьєвою А.О. і сюжетному заняттю на тему «Знайомство з будовою дитячої книжки. Драматизація казки «Рукавичка»» проведеного вихователем Голуб Ю.М.

Практичний психолог ІДНЗ №9 Тихонова К.В. провела практикум для вихователів «Казка вчить як на світі жити» з конкурсною грою «Показуха».

На заході були присутні 18 педагогів.