Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

17 лют. 2017

З шостого лютого 2017 року по десяте лютого 2017 року учень 9 класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області Гаврошенко Ігор брав участь у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, що проходив в місті Києві. Право брати участь у Всеукраїнському конкурсі Ігор виборов пройшовши заочний етап конкурсу. Ігор представив на захисті науково-дослідницьку  роботу за темою: «Моніторинг  поглинальної  здатності яловцю звичайного на кінцевій автобусній зупинці». За підсумками  конкурсу Гаврошенко Ігор нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки України Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, як учасник фіналу в категорії «Біологія» Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму 2017 року.