Школа Успіху Фонду Кличко

14 лют. 2017

4 лютого 2017 року в Києві на НСК «Олімпійський» відбулися збори майбутніх розробників проектів Школи Успіху Фонду Кличко. Серед  22 учнів з усієї України, запрошених на зустріч, був Владислав Орел,  учень 11-А класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ізюмської міської ради Харківської області. Він взяв участь у засіданні по аналізу роботи ШУ у 2016 році; «мозковому штурмі» по створенню нових проектів; також відбулася зустріч з представниками компанії «Екосфера», виробниками побутової хімії. За результатами зборів пропонується активним старшокласникам м. Ізюм долучитися до навчання у Школі Успіху Фонду Кличко.