20 бер. 2018

Технічне моделювання

Міські змагання серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання
15 бер. 2018

Нарада керівників ЗЗСО та ЦДЮТ

15 березня 2018 року в управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та центру дитячої та юнацької творчості.
14 бер. 2018

Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах Харківської області

Вітаємо педагогічний колектив Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 13 компенсуючого типу (санаторний) Ізюмської міської ради Харківської області з відзнакою...

День відкритих дверей з батьками майбутніх першокласників ІДНЗ № 17

День відкритих дверей з батьками майбутніх першокласників ІДНЗ № 17 та педагогами ІЗОШ № 11 «Спрямованість дошкільної та початкової шкільної освіти на всебічний розвиток особистості»
14 бер. 2018

День відкритих дверей «Сьогодні – п’ятирічки, а завтра – школярі»

14 бер. 2018

Майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів історії

13 березня в Ізюмській загальноосвітній школі № 5 відбувся майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів історії. Вчитель вищої категорії Рожкова Н.О. провела відкритий урок у 7-А класі на тему «Внутрішня та зовнішня політика Данила Романовича».

Практичний семінар вчителів економіки

12 березня в Ізюмській загальноосвітній школі № 12 відбувся практичний семінар вчителів економіки. Вчитель вищої категорії Василенко В.П. провела відкритий урок у 11-Б класі на тему: «Інструменти фінансового регулювання: податки, видатки уряду та державний бюджет».
13 бер. 2018

Чомусик - 2018

Відбувся ІV міський конкурс «Чомусик - 2018»
12 бер. 2018

ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ «ВШАНОВУЄМО КОБЗАРЯ»

Щовесни, на початку березня, в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861).
12 бер. 2018

8 Березня в закладах дошкільної освіти