15 груд. 2021

ПРОБНЕ ЗНО-2022

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року відбудеться у місті Ізюм на пунктах тестування Ізюмського ліцею №1 Ізюмської міської ради, Ізюмського ліцею №3 Ізюмської міської ради, Ізюмського ліцею №5 Ізюмської міської ради та Ізюмського ліцею №12 Ізюмської міської ради.
15 груд. 2021

Проведено засідання територіально-методичного об’єднання для практичних психологів закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади

14.12.2021 в Управлінні освіти Ізюмської міської ради керівником ТМО Оленою ГОНЧАР було проведено засідання для практичних психологів закладів дошкільної освіти на тему: «Гендерне виховання дітей дошкільного віку», метою якого було формування адекватного розуміння сутності моральних норм та установок у взаєминах між хлопчиками й дівчатками, потреби керуватися ними в усіх сферах та видах діяльності.

ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЛІДЕР РОКУ 2021», присвячений Дню місцевого самоврядування

10 грудня 2021 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний фестиваль «Лідер року 2021», присвячений Дню місцевого самоврядування. До участі у фестивалі було запрошено лідерів учнівського самоврядування територіальних громад області. Ізюмську міську територіальну громаду представила команда лідерів Асоціації дитячо-юнацьких організацій закладів загальної середньої освіти «Нове покоління», до складу якої увійшли: Дубовик Софія (Ізюмський ліцей №4), Квітка Дар’я (Ізюмський ліцей №6), Марченко Єгор (Ізюмський ліцей №4), Романова Анастасія (Ізюмський ліцей №5), Савран Марія (Ізюмський ліцей №4), Ткаченко Дарина (Ізюмський ліцей №1), Чміль Анастасія (Ізюмський ліцей №4) та Лідер команди Темрякова Ліліана (Ізюмський ліцей №2).
13 груд. 2021

Підсумки міського конкурсу хорових колективів «Співаймо разом» до Дня Збройних Сил України серед учнів ЗЗСО у 2021/2022 навчальному році

З метою патріотичного виховання підростаючого покоління засобами національного мистецтва, виявлення обдарованих дітей, формування творчого потенціалу учнівської молоді в умовах відродження національної культури та народних традицій, підвищення рівня виконавської майстерності колективів художньої самодіяльності, 13 грудня 2021 року в приміщенні Управління освіти Ізюмської міської ради в онлайн-режимі проведено міський конкурс хорових колективів «Співаймо разом» на тему «Сучасна музика в сучасному світі», присвячений Дню Збройних Сил України.
13 груд. 2021

10 грудня 2021 року з нагоди Дня Збройних сил України та Дня Сухопутних військ України спільно з Ізюмським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки та за підтримки громадської організації «Вірний напрям» пройшли змагання серед команд учнів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади по збиранню ММГ автомата Калашнікова.
13 груд. 2021

Підбиті підсумки змагань з настільного тенісу серед команд учнів ЗЗСО Ізюмської міської територіальної громади.

.
10 груд. 2021

«МІСЬКИЙ КОНКУРС ХОРОВИХ КОЛЕКТИВІВ «СПІВАЙМО РАЗОМ» НА ТЕМУ «СУЧАСНА МУЗИКА В СУЧАСНОМУ СВІТІ», ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ» «ON-LINE ГОЛОСУВАННЯ»

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!
10 груд. 2021

Підбиті підсумки змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед команд учнів ЗЗСО Ізюмської міської територіальної громади.

Восьмого та дев`ятого грудня 2021 року між командами учнів 5 класів одинадцяти закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади пройшли змагання з футзалу «Шкільна футзальна ліга України».
10 груд. 2021

Відбувся територіальний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади.

8 грудня 2021 року, відповідно до плану роботи Управління освіти Ізюмської міської ради на 2021 рік та з метою формування екологічної культури дітей та учнівської молоді, пропаганди збереження хвойних дерев і навколишнього природного середовища, відбувся територіальний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».
9 груд. 2021

Важлива інформація для батьків