18 трав. 2018

«Сокіл» («Джура»)

11 травня на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
17 трав. 2018

День вишиванки

17 травня 2018 року весь світ святкує День вишиванки, свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. У цей день, велика родина колективів закладів дошкільної освіти міста Ізюм, долучилася до свята.
8 трав. 2018

HАСТУПНІСТЬ МІЖ ДОШКІЛЬНОЮ ТА ПОЧАТКОВОЮ ОСВІТОЮ

Pекомендації щодо наступності дошкільної та початкової освіти
8 трав. 2018

Участь у заходах до Дня пам’яті та Дня Перемоги

З 8 по 9 травня 2018 року в рамках проведення урочистостей працівники управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області візьмуть участь у святкових заходах до Дня пам’яті та Дня Перемоги.
5 трав. 2018

Рішення. Про створення Комунальної організації Ізюмський інклюзивно-ресурсний центр Ізюмської міської ради

5 трав. 2018

Положення Про комунальну організаціюІзюмський інклюзивно-ресурсний центр Ізюмської міської ради

4 трав. 2018

Семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста Ізюм

04.05.2018 в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області проведено практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста Ізюм.
3 трав. 2018

Семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти

03.05.2018 на базі Ізюмського навчального закладу (ясла-садок) № 6 Ізюмської міської ради Харківської області проведено міський семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти на тему «Морально – духовне виховання дітей дошкільного віку».
3 трав. 2018

Міське методичне об’єднання вчителів хімії

03.05.2018 на базі ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відбулося засідання міського методичного об'єднання вчителів хімії.
3 трав. 2018

Міське методичне об’єднання вчителів основ здоров'я

26.04.2018 в управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів основ здоров'я