14 бер. 2018

День відкритих дверей «Сьогодні – п’ятирічки, а завтра – школярі»

14 бер. 2018

Майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів історії

13 березня в Ізюмській загальноосвітній школі № 5 відбувся майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів історії. Вчитель вищої категорії Рожкова Н.О. провела відкритий урок у 7-А класі на тему «Внутрішня та зовнішня політика Данила Романовича».

Практичний семінар вчителів економіки

12 березня в Ізюмській загальноосвітній школі № 12 відбувся практичний семінар вчителів економіки. Вчитель вищої категорії Василенко В.П. провела відкритий урок у 11-Б класі на тему: «Інструменти фінансового регулювання: податки, видатки уряду та державний бюджет».
13 бер. 2018

Чомусик - 2018

Відбувся ІV міський конкурс «Чомусик - 2018»
12 бер. 2018

ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ «ВШАНОВУЄМО КОБЗАРЯ»

Щовесни, на початку березня, в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861).
12 бер. 2018

8 Березня в закладах дошкільної освіти

2 бер. 2018

Увага карантин

В Ізюмі призупинено навчальний процес в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста
26 лют. 2018

Змагання по запуску моделей планерів F1N у закритому приміщенні.

24 лютого 2018 ріку з метою пошуку та підтримки обдарованих дітей, збереження та популяризації науково-технічної творчості, авіамодельного спорту в спортивній залі ДЮСШ ім. Ткаченка, були проведені змагання по запуску моделей планерів F1N у закритому приміщенні.
26 лют. 2018

Курси підвищення кваліфікації для вчителів початкових класів та ЗДНВР

24.02.2018 року на базі Ізюмської гімназії № 1 Ізюмської міської ради Харківської області було розпочали свою роботу курси підвищення кваліфікації з питань підготовки педагогів області для роботи в умовах Нової української школи з 01.09.2018 учителів 1 класів та заступників директорів з навчально-виховної роботи в початкових класах закладів освіти міста Ізюм.
23 лют. 2018

Методичне об'єднання практичних психологів закладів загальної середьої освіти міста