9 груд. 2021

Перемога в Науково-творчому конкурсі з фінансової безпеки та фінансових розслідувань «Як викрити фінансового шахрая?»

Учні закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади стали учасниками Науково-творчого конкурсу з фінансової безпеки та фінансових розслідувань «Як викрити фінансового шахрая?», який був проведений Харківським національним університетом внутрішніх справ. Конкурс направлений не лише на профорієнтаційну роботу з випускниками закладів середньої та фахової передвищої освіти різних регіонів України, а також на підвищення їх фінансової грамотності. Такі інтелектуальні заходи є гарним стимулом для проведення наукових досліджень випускників, сприяють реалізації здібностей та популяризації досягнень фінансової науки.
8 груд. 2021

Розробка освітньої стратегії Ізюмської громади

06 грудня 2021 року в залі засідань Управління освіти зібралися разом освітяни, депутати міської ради, старости, щоб обговорити питання актуальності розроблення освітньої стратегії Ізюмської громади.
7 груд. 2021

Проведено засідання територіального методичного об’єднання для асистентів вчителів, корекційних педагогів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

02.12.2021 в Ізюмському ліцеї № 4 Ізюмської міської ради було проведено засідання територіального методичного об’єднання для асистентів вчителів, корекційних педагогів «Інклюзивне навчання в сучасних умовах». Мета засідання: розширення уявлень учасників методичного об’єднання про спеціально організований та керований освітній процес в інклюзивному класі. До співпраці була запрошена вчитель-логопед Комунальної організації «Ізюмський інклюзивно-ресурсний центр» Ізюмської міської ради Шестопал О.О.
3 груд. 2021

Проведено засідання «Школи молодого педагога» закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

02.12.2021 в Ізюмському ліцеї № 4 Ізюмської міської ради для молодих фахівців закладів загальної середньої освіти головним спеціалістом ВНМІЗ Оленою КРИКУН було проведено тренінгове заняття на тему: «Емоційна компетентність як життєвий ресурс», метою якого було згуртування учасників заходу, погодження норм групової взаємодії, формування емоційної стійкості, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного.
2 груд. 2021

Практичний семінар учителів 3-х класів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

02.12.2021 проведено практичний семінар педагогічної майстерності вчителів 3-х класів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади
2 груд. 2021

Відеоролик «Ми – проти насильства»

В межах проведення тематичних заходів до Міжнародної акції «16 днів проти насильства» та з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, Національною соціальною сервісною службою України створено відеоролик «Ми – проти насильства» (хронометражем 2 хв. 10 с.).
30 лист. 2021

Створена Робоча група з розробки Стратегії розвитку системи освіти в Ізюмській міській територіальній громаді на 2022-2027 роки

Відповідно до п. 9, 20 ч. 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою проведення змін, спрямованих на підвищення якості і конкурентоспроможності освіти в нових соціокультурних умовах для жителів громади, та забезпечення особистісного розвитку кожного громадянина згідно з його індивідуальними задатками, здібностями, потребами на основі навчання упродовж життя розпорядженням Ізюмського міського голови від 25 листопада 2021 року № 128 створена Робоча група з розробки Стратегії розвитку системи освіти в Ізюмській міській територіальній громаді на 2022-2027 роки.
29 лист. 2021

Вихованці народного художнього колективу естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» на чолі з керівниками Оленою Курило і Євгеном Трясциним 27 листопада 2021 року взяли участь у VIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного та циркового мистецтва «МОЯ КРАЇНА» у місті Харків.
29 лист. 2021

Підбиті підсумки змагань з волейболу серед команд юнаків та дівчат ЗЗСО Ізюмської міської територіальної громади.

Двадцять п`ятого та двадцять шостого листопада 2021 року між командами юнаків та дівчат 2007 року народження і старше закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади пройшли відбіркові ігри з волейболу за програмою «Спорт протягом життя». В результаті змагань до півфіналів і фіналів потрапили команди юнаків Ізюмських ліцеїв № 3, 6, 10, 12 та команди дівчат Ізюмських ліцеїв № 1, 2, 3, 11.
29 лист. 2021

Практичний семінар вчителів російської мови та зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

29 листопада 2021 року в Ізюмському ліцеї № 11 Ізюмської міської ради відбувся практичний семінар для вчителів російської мови та зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади на тему ««Використання інноваційних технологій на уроках зарубіжної літератури як запорука розвитку творчої діяльності учнів».