4 жовт. 2021

З нагоди професійного свята «День працівника освіти»

З нагоди професійного свята «День працівника освіти» 30 вересня 2021 року Департаментом науки і освіти ХОДА спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено урочистий захід «Педагогічне віче Харківщини», в якому взяла участь Мойсеєнко Олена Олександрівна, вихователь Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 Ізюмської міської ради, переможниця ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь дітей старшого дошкільного віку» у 2021 році.
29 вер. 2021

Матеріали щодо цінності інституційних аудитів для ЗЗСО

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області повідомляє, що Державною службою якості освіти України підготовлені інформаційні матеріали щодо цінності інституційних аудитів для закладів загальної середньої освіти, засновників закладів освіти та держави; оформлення відповідних документів, а також зміни у процедурі проведення.
22 вер. 2021

Обласний Форум патріотичних сил лідерів учнівського самоврядування

21 вересня 2021 року голова Асоціації дитячо-юнацьких організацій закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади «Нове покоління» Темрякова Ліліана взяла участь в Обласному Форумі патріотичних сил лідерів учнівського самоврядування Харківської області. Мета форуму – формування та розвитку громадянських, управлінських і соціальних компетентностей учнів, активізації діяльності органів учнівського самоврядування, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України. У роботі Форуму взяли участь лідери з об’єднаних територіальних громад Харківської області, ветерани, воїнами Збройних Сил України, волонтери та демобілізовані воїни, які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
21 вер. 2021

Міський конкурс «Олімпійський тиждень»

21 вересня 2021 року проведено міський конкурс «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури і спорту України в закладах дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади, з метою популяризації спорту, здорового способу життя, досвіду роботи педагогічних колективів закладів дошкільної освіти, їх залучення до роботи зі збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізації роботи у фізкультурно – розвивальних заходах.

Поради Державної служби якості освіти України

Як організувати якісну роботу команди психолого-педагогічного супроводу: поради для керівника закладу освіти
17 вер. 2021

Тимчасові методичні об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади

У вересні 2021 року було проведено секційні засідання для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти за темою «Організаційно-методичні засади діяльності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році».
10 вер. 2021

День фізичної культури і спорту України

Десятого вересня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади відзначили День фізичної культури і спорту України. Це свято з радістю чекають всі учні, адже після літнього відпочинку з початком освітнього процесу з`являється можливість поспілкуватись в неформальній обстановці, відчути командний дух і весело провести час.
7 вер. 2021

Нарада ЗДНВР

6 вересня 2021 року в Управлінні освіти Ізюмської міської ради відбулась інструктивно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади.
31 серп. 2021

Зі святом «День знань»!

Вітаю всіх учасників освітнього процесу зі святом «День знань»!