25 лист. 2021

Практичний семінар учителів математики закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

24.11.2021 проведено практичний семінар учителів математики закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади
25 лист. 2021

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

З 25 листопада до 10 грудня включно в закладах освіти Ізюмської міської територіальної громади проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства».

Профорієнтаційні заходи у закладах освіти Ізюмської міської ТГ

24.11.2021 у закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ в онлайн режимі відбулись профорієнтаційні заходи для випускних класів.
22 лист. 2021

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 листопада по 21 листопада 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади пройшов 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху
22 лист. 2021

Учасники Конференції

20 листопада 2021 року в режимі онлайн відбулась VI Обласна учнівська науково-практична конференція Харківського територіального відділення Малої академії наук України.
19 лист. 2021

Онлайн-семінар бібліотекарів

19 листопада 2021 року в онлайн режимі відбувся практичний семінар завідувачів бібліотек закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ
16 лист. 2021

Ресурси для організації якісного інклюзивного навчання

Забезпечити інклюзивний освітній простір — одне з завдань розбудови якісної школи, визначених у рекомендаціях «Абетка для директора». Державна служба якості освіти пропонує керівникам закладів освіти поради, які ресурси задіяти для організації якісного інклюзивного навчання.
15 лист. 2021

«Тиждень толерантності» в закладах освіти

В рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та Міжнародного дня людей з інвалідністю, які відзначаються 16 листопада та 3 грудня відповідно, з метою формування загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього процесу з 15 по 19 листопада 2021 року в закладах освіти Ізюмської міської територіальної громади проводиться «Тиждень толерантності».
15 лист. 2021

Переможці регіонального конкурсу малюнку «HealthyЇжа»!

Визначені переможці регіонального конкурсу малюнка «HealthyЇжа» серед здобувачів освіти Харківської області у 2021 році, який проведено Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти», з метою популяризації культури харчування, формування успішного ставлення до власного здоров’я та відповідальної поведінки.
12 лист. 2021

Регіональний турнір з фінансової грамотності

10 листопада 2021 року у дистанційному форматі відбувся І етап ІV Відкритого регіонального турніру з фінансової грамотності. Ізюмську міську ТГ представляли команди ліцеїв №5, №6, №10 та №11.