23 квіт. 2018

«Охорона праці очима дітей»

20 квітня в місті Харкові було проведене урочисте нагородження переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у 2018 році

«Безпека очима дітей»

20 квітня 2018 року в Національному технічному Університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулося нагородження переможців щорічного обласного конкурсу «Безпека очима дітей»
23 квіт. 2018

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти м. Ізюм.

20.04.2018 в управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти м. Ізюм.
23 квіт. 2018

Перемога у відборі на освітній проект “Zero Waste School”

З-поміж 1600 шкіл, які подали свої заявки на участь у проекті, шоста школа потрапила у топ-50 шкіл переможниць
20 квіт. 2018

"Молодь обирає здоров'я"

20 квітня 2018 року в Ізюмській гімназії №3 відбувся І (міський) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я"
20 квіт. 2018

Міське методичне об’єднання вчителів біології

18.04.2018 було проведено міське методичне об’єднання вчителів біології.
19 квіт. 2018

Про участь в обласному семінарі-практикумі «Особливості освітнього процесу в закладі дошкільної освіти в умовах варіативності програм».
19 квіт. 2018

Практичний семінар вчителів зарубіжної літератури.

19 квітня 2018 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар учителів зарубіжної літератури. Тема семінару: «Формування читацьких компетентностей сучасного школяра шляхом використання духовно-морального потенціалу художнього твору».
18 квіт. 2018

Практичний семінар учителів інформатики

17 квітня 2018 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар учителів інформатики.
18 квіт. 2018

«Учень року-2018»

17 квітня 2018 року відбувся міський конкурс «Учень року-2018».