24 вер. 2018

Курси підвищення кваліфікації

21 вер. 2018

Засідання міських методичних об’єднань вчителів початкових класів

В актовій залі управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбулися засідання міських методичних об’єднань вчителів початкових класів
21 вер. 2018

День Миру

З нагоди Міжнародного Дня Миру учні закладів загальної середньої освіти міста Ізюм стали учасниками Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» під гаслом «Право на мир – 70-та річниця Загальної декларації прав людини».
19 вер. 2018

«Сучасні стратегії у профілактиці дитячого сімейного неблагополуччя»

Інформація про міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого сімейного неблагополуччя»
17 вер. 2018

«Німеччина очима України»

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як пройшов шкільний ярмарок «Німеччина очима України»
17 вер. 2018

«З комп’ютером на Ти»

14 вер. 2018

Інструктивна нарада з практичними психологами та соціальними педагогами

13.09.2018 в управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбулася інструктивна нарада з практичними психологами та соціальними педагогами закладів освіти міста з питань планування діяльності та розглядів документів психологічної служби.
12 вер. 2018

Засідання міського методичного об’єднання вчителів економіки

11 вересня 2018 року у відділі науково-методичного та інформаційного забезпечення управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів економіки.
12 вер. 2018

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!

Протягом 10-14 вересня заклади загальної середньої освіти міста беруть участь у проведенні інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а також проводять уроки «Я маю право», задля формування в дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права.
10 вер. 2018

Курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови

04-06.09.2018 на базі ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 пройшли курси підвищення кваліфікації 13 вчителів англійської мови, які з 01.09.2018 викладають у 1 класах закладів загальної середньої освіти міста.