10 лист. 2021

Підвищення рівня правосвідомості громадян у напрямку безбар'єрності

Безбар’єрність має стати новою суспільною нормою в Україні. Це місія ініціативи дружини Президента України О.В.Зеленської «Без бар'єрів». Щоб її досягти, мають відбутися великі зміни у суспільстві, воно мусить стати людиноцентричним. Такі зміни неможливі без змін у комунікації із суспільстві.
9 лист. 2021

ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада 2021 року, у День української писемності та мови, на хвилях Українського радіо лунав ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
3 лист. 2021

Відомі терміни проведення ЗНО-2022

Тестування основної сесії ЗНО-2022
2 лист. 2021

Перемога в Обласному фестивалі ораторського мистецтва 2021

З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, розумових здібностей, формування громадянської та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, у межах відзначення Дня української писемності та мови у жовтні 2021 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено з використанням онлайн-сервісів Обласний фестиваль ораторського мистецтва, присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки, за темою «Для гордої і владної душі життя і воля – на горі високій (Леся Українка)» серед учнів 10–11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області.
1 лист. 2021

Тимчасове методичне об’єднання керівників закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади

.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек в Ізюмській міській ТГ

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»

ПРОБНЕ ЗНО у 2022 році

Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО.

Новини ЗНО 2022

Що відомо про ЗНО 2022 року?

Умови прийому

Затверджені Умови прийому до вишів у 2022 році
1 лист. 2021

«Освіта Харківщини ХХІ століття»