«Гуморина в дитячому садку»

13 квіт. 2016
01 квітня 2016 року в Ізюмському дошкільному навчальному закладі (ясла -садок) №17 проведено розвагу «Гуморина в дитячому садку» метою формування в дошкільників почутя гумору .

День сміху - всесвітнє свято, яке традиційно відзначається в усьому світі першого квітня. В цей день прийнято жартувати. Розважали малят клоуни Вова та Сеня. Діти грали з ними в різноманітні ігри, жартували, читали гуморески та дарували всім присутнім чудовий настрій. Особливі емоції у присутніх викликала хореографічна композиція «Бабусі» - жартівливі пісні та частівки у виконанні дітей старших вікових груп.

Незабутня зустріч з клоунами додала позитивних емоцій та оптимізму всім учасникам гуморини.