Літнє оздоровлення

24 трав. 2017
23 травня 2017 року в управлінні освіти відбулася розширена нарада з відповідальними за організацію оздоровлення та відпочинку учнів навчального закладу, директорами таборів з денним перебуванням, які будуть функціонувати на базах загальноосвітніх навчальних закладів та ЦДЮТ та кухарями.

Також на нараді були присутні :

- фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Ізюмському районі Зінченко М.А.

- Заступник головного лікаря з охорони дитинства та материнства КЗОЗ ЦПМСД м. Ізюм Селезень Катерина Ігорівна Завідувач поліклінічного відділення Бєляєв Владислав ЮрійовичНачальник служби у справах дітей Мартинова Тетяна Костянтинівна

- Завідуючий Ізюмської міськміжрайонної філії Державна установа Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Іваненко Костянтин Олексійович

- Головний інспектор Ізюмського районного відділу ДСНС України в Харківській області Лисенко Олег Сергійович

Матеріали наради:  підготовка-оздоровлення-23.05.20117.ppt