Таланти дошкільного дитинства

17 трав. 2017
05.05.2017 року в ЦДЮТ відбувся цікавий та урочистий захід традиційного конкурсу «Обдарована дитина», який проводився управлінням освіти Ізюмської міської ради з метою виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей дошкільного віку.

Таланти дошкільного дитинства

Протягом березня-квітня конкурс, присвячений пошуку талантів серед дошкільників, проходив у всіх дитячих садочках. Дітвора співала, танцювала, декламувала вірші та уривки з літературних творів. І ось фінальнальний виступ переможців…

В конкурсній програмі брали участь 16 дітей старшого дошкільного віку із всіх дошкільних навчальних закладів міста. Конкурс продемонстрував захоплюючі номери учасників конкурсної програми, яскраві декорації, позитивний настрій глядачів та доброзичливість журі.