З Україною в серці

10 трав. 2017

З 3 по 6 травня 2017 року в м. Черкаси відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів України «З Україною в серці», на якому розглядався досвід роботи Ліги старшокласників Черкащини. Від старшокласників Харківської області у Всеукраїнському зборі брав участь Владислав Орел, учень 11-А класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ізюмської міської ради Харківської області. Окрім обов’язкових заходів (тренінги, зустрічі, брифінги), учні побували на цікавих екскурсіях та відвідали у м. Каневі Чернечу гору, де похований Т.Г.Шевченко.