07 листопада 2015р. «Відкритий показ»

10 груд. 2015

07 листопада 2015 року Феленко Ольга Миколаївна, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №13 компенсуючого типу (санаторний) Ізюмської міської ради Харківської області в ході проведення серії відкритих показів для колег провела інтегроване заняття з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування та художньо – продуктивної діяльності (образотворча діяльність) і ознайомлення з природним довкіллям з дітьми старшої групи на тему: «Зимуючі птахи».

Метою цього заходу було показати колегам один з різновидів мнемотехніки - використання фотосхем під час заучування з дітьми вірша Г. Бойка "Горобці про літо мріють". Завдяки ефективному використанню інновації діти легко та швидко запам’ятали вірш.

Цікавим було для дітей і присутніх виготовлення горобчика з використанням схеми для нагадування етапів роботи.

Отримані знання колеги використають в своїй подальшій роботі з дітьми.

Довідка

Слова «Мнемотехніка» і «Мнемоніка» означають одне і теж - техніка запам'ятовування. Вони походять від грецького «mnemonikon» - мистецтво запам'ятовування. Вважається, що це слово придумав Піфагор Самоський (6 століття до н.е.).

Мистецтво запам'ятовування названо словом «mnemonikon» на ім'я давньогрецької богині пам'яті Мнемозіни - матері дев'яти муз.