Повідомлення про проведені заходи в Ізюмському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 16 Ізюмської міської ради Харківської області

10 груд. 2015
07.12.2015 року в ІДНЗ № 16 були проведені тематичні заняття до Дня Збройних Сил України з дітьми старшого та середнього дошкільного віку.

Тема:         Збройні Сили України – слава, гордість, міць країни!

Мета занять:     Дати дітям знання про свято 6 грудня – День Збройних Сил України. Познайомити дітей з різними родами    військ в армії та значенням армії для держави. Розвивати мову, пам'ять. Виховувати інтерес до занять, увагу, любов до своєї Батьківщини, бажання її захищати.

На заняттях діти познайомилися з різними родами військ, професіями військових: льотчик, прикордонник, моряк, танкіст, їх призначенням. Виявляли бажання в майбутньому захищати свою Батьківщину, бути справжніми солдатами. Діти були ініціаторами сюжетно-рольової гри «Моряки», де вдало використовували свої знання. Діти середніх вікових груп виготовили паперові човники та літаки, які подарували татусям.