Волонтерський рух ІЗОШ № 6

23 січ. 2020
На базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області працює волонтерський загін «Небайдужі серця», робота загону тісно пов’язана з загальношкільними напрямками виховання: національно-патріотичним, морально-етичним, екологічним. Заслуговують на увагу такі форми роботи: виховні години, позакласні заходи, тематичні лінійки, круглі столи, акції ініційовані волонтерами. Проводяться індивідуальні та колективні роботи.

Кожен з нас колись був чи є на місці волонтера, допомагав іншим піклувався про ближнього і все це за добре слово, вдячний погляд. Можливо ми не усвідомлюємо того, що комусь даємо надію і зміцнюємо віру в щирих і безкорисливих людей.

Будучи складовою частиною виховання в цілому, волонтерська діяльність впливає не тільки на свідомість, але і на відповідну сторону поведінки, формує переконаність у необхідності відкрити душу на зустріч тим, хто потребує допомоги, теплого слова, співчуття, розуміння.

Благодійність не може бути абстрактною. У неї завжди є адресат.

Багато добрих справ зроблено членами загону. На сьогоднішній день у волонтерському загоні «Небайдужі серця» нараховується 24 чоловіка, лідером загону є учениця 11 -А класу Дубина Оксана.

Наша мета - залучити всіх небайдужих до виконання добрих і корисних справ, вчитися допомагати тим, хто цієї допомоги потребує. Вивчати рідний край, його історію. Виховувати в учнів такі риси людського характеру, як доброзичливість, тактовність, уміння приходити на допомогу. Формувати повагу до старших і людей похилого віку.

ПРАКТИЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ДОБРОЧИННИХ СПРАВ

Ми – Патріоти України

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Доброти та милосердя ніколи не буває багато. Варто лише вчасно серцем відчути німе прохання про допомогу. Особливо вражає відкритість дитячої душі до пекучого болю товариша, брата, знайомого та навіть незнайомого бійця ООС.

Яскравим прикладом доброго діла і небайдужості є проведена у вересні місяці традиційна акція «Ліки замість квітів»

Також для підтримки бойового духу бійців ООС учні виготовили та передали воїнам малюнки, сувеніри та листівки.

Волонтерській загін «Небайдужі серця» відвідали місто Авдіївку Донецької області, яка знаходиться менш ніж за 10 км від Донецька. Учні привезли з собою обереги, малюнки, написані листи, які виготували власноруч. Подарунки вручили військовослужбовцям 92 окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка, що зараз боронять Авдіївку.

Не залишились без сувенірів і місцеві учні, які радо нас зустріли.

28 жовтня представники волонтерського загону «Небайдужі серця» привітали ветеранів ІІ Світової війни з Днем визволення України від фашистських загарбників.

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Наша школа має не так багато можливостей, але головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому ми не просто говоримо про добро та чекаємо його від інших, ми реально діємо, намагаємося зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами.

Лідери волонтерського загону «Небайдужі серця» провели благодійну акцію "Подаруй дітям свято", покликану допомогти дітлахам з інтернату у місті Кремінна Луганської області отримати подарунки до Дня Святого Миколая. На зібрані кошти ми придбали солодощі, настільні ігри та забави, які вчасно були доставлені і подаровані вихованцям інтернату. Нам не зрозуміти тих емоцій, які переповнювали дітей, і не описати їх словами... Нехай кожного дня цих дітей сповнюють радість, любов і піклування. Разом ми здатні створити диво! Робіть добро – змінюйте світ на краще!

Також учні долучилися до збору коштів на лікування Панкевич Ольгі та вiдвiдали благодiйну виставу "Iвасик Телесик" .