Участь у фіналі турніру Харківської області з інтелектуальної гри ««Що? Де? Коли?» серед старшокласників «Слобожанська Сова»»

22 січ. 2020
21 січня 2020 року в місті Харкові команди учнів 10-11 класів Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області «INTERMEZZO» та учнів 10-11 класів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області «Розумники» взяли участь у фіналі турніру за титул «Володар Кубку Харківської області з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед старшокласників «Слобожанська Сова»». Організатори турніру – Комунальна установа «Харківський обласний центр молоді», ТОВ івент-агенція «Два Товарища».

У грі брали участь 38 команд від міст та районів Харківської області.

Команда учнів ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11 посіла 7 місце, але усі перемоги ще попереду!

Команда учнів Ізюмської гімназії № 3 «INTERMEZZO» посіла почесне ІІІ місце та була нагороджена грамотою Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді при Харківській обласній державній адміністрації та символом гри «Слобожанська Сова»!

Вітаємо переможців!!!