Практичний семінар вчителів початкових (2-их) класів закладів загальної середньої освіти м. Ізюма

18 груд. 2019
18 грудня 2019 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар учителів початкових (2-их) класів закладів загальної середньої освіти міста Ізюм. Тема семінару: «Шляхи реалізації міжпредметної інтеграції в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти».

Директор Чернишева С.В. ознайомила учасників семінару з досвідом роботи учителів початкових (2-их) класів щодо шляхів реалізації міжпредметної інтеграції.

Вчитель Супрун М.А. продемонструвала фрагменти інтегрованого уроку (математика, образотворче мистецтво) у 2-Б класі «Миколай іде, чемним дітям дарунки несе», вчитель Іваненко К.В. – фрагмент заняття з хореографії,  вчитель Матвєєва Н.В. – фрагмент інтегрованого уроку (читання, трудове навчання) у 2-А класі «Зима щедра святами».

Учасники семінару взяли участь в майстер-класі «Виготовлення новорічних прикрас».