ІІІ обласний фестиваль лідерів учнівського самоврядування «Лідер року 2019»

18 груд. 2019
14 грудня 2019 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся ІІІ обласний фестиваль лідерів учнівського самоврядування «Лідер року 2019», що зібрав лідерів та команди міських (районних) рад старшокласників. Нашу міську Асоціацію дитячо-юнацьких організацій закладів загальної середньої освіти м. Ізюм «Нове покоління» представив лідер учнівського самоврядування – Забашта Сергій (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12) разом з командою підтримки членів учнівського самоврядування – Колчановою Анастасією, Білоножко Станіславом, Пересічанською Вікторією, Литвиненко Артемом.

Лідери взяли участь у трьох конкурсах:

• конкурс візитівок «Лідер – це відповідальність»;
  • конкурс соціальних роликів «Ми можемо змінити на краще!»;
  • конкурс-вікторина «Україна – це Європа».

Фестиваль був присвячений Дню місцевого самоврядування, який в Україні відзначається 7 грудня. За підсумками журі з 21 команди лідерів – учасників міських (районних) рад старшокласників наша команда лідерів міської Асоціації учнівського самоврядування нагороджена грамотою за активну життєву позицію та кращу роботу в команді, а також наш лідер Забашта Сергій  нагороджений грамотою за активну життєву позицію, соціальну відповідальність, ініціативність та креативність.

Успіхів всім та перемог у наступних конкурсах!