ПІДСУМОК МІНІ-ПРОЕКТУ «ЗА ХАРЧОБЛОК СУЧАСНИЙ НАМ, ДІТИ ДУЖЕ ВДЯЧНІ»

18 жовт. 2018
ПІДСУМОК МІНІ-ПРОЕКТУ «ЗА ХАРЧОБЛОК СУЧАСНИЙ НАМ, ДІТИ ДУЖЕ ВДЯЧНІ»

18 жовтня 2018 року адміністрація, батьки та вихованці Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 комбінованого чого типу Ізюмської міської ради Харківської області гостинно зустріли Вольфганга Мессингера – генерального консула Федеративної Республіки Німеччина щодо підбиття підсумків міні - проекту «За харчоблок сучасний нам, діти дуже вдячні».

Зустріч відбулась за участі В.В. Мацокіна, заступника Ізюмського міського голови з гуманітарних питань та О.В. Безкоровайного,начальника управління освіти Ізюмської міської ради, які висловили слова вдячності за надану консулом фінансову допомогу у придбанні технологічного обладнання на харчоблоці. Зазначили, що ця підтримка є свідченням небайдужого ставлення до проблем освіти в нашому місті, в Україні і розуміння важливості дошкільної освіти.

Завідувач Степанкіна О.О. та представники батьківської громади також висловили подяку за те, що завдяки цій підтримці наші діти кожного дня мають можливість отримувати якісну, смачну їжу, яка виготовлена на сучасному технологічному обладнанні в умовах відремонтованого харчоблоку.