Міський етап фестивалю ораторського мистецтва

2 жовт. 2018
Міський етап фестивалю ораторського мистецтва за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М.Адаменко)».

Згідно з планом роботи управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області на 2018 рік, на виконання обласної Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 19 грудня 2013 року №885-VІ (ХХVІІ сесія VІ скликання), з метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, із нагоди Дня української писемності та мови, 01 жовтня 2018 року в приміщенні Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості  Ізюмської міської ради Харківської області відбувся міський етап фестивалю ораторського мистецтва, в якому взяли участь представники усіх закладів загальної середньої освіти міста Ізюма:

ЗЗСО

П.І. учня

Ізюмської гімназії №1

Бегас Даниїл

ІЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Темрякова Софія

Ізюмської гімназії №3

Чумак Єфим

ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Коноваленко Світлана

ІЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Гончар Остап

ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Забашта Тимур

ІЗОШ І-ІІІ ступенів №10

Дацько Аліна

ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11

Глазенко Юлія

ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12

Фартушна Дар’я

Конкурс проводиться в ІІ етапи:

-                         1 тур – виступ на запропоновану тему «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М.Адаменко)».

-                         2 тур – дискусія - діалог у парах.

За результатами фестивалю ораторського мистецтва третє місце посів  Забашта Тимур, учень ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6, друге - Бегас Даниїл, учень Ізюмської гімназії № 1, а перемогу здобула Глазенко Юлія, учениця ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11.

Переможці були відзначені грамотами управління освіти.