День Миру

21 вер. 2018
З нагоди Міжнародного Дня Миру учні закладів загальної середньої освіти міста Ізюм стали учасниками Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» під гаслом «Право на мир – 70-та річниця Загальної декларації прав людини».

З нагоди Міжнародного Дня Миру учні закладів загальної середньої освіти міста Ізюм стали учасниками  Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» під гаслом «Право на мир – 70-та річниця Загальної декларації прав людини».

В рамках Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» в закладах освіти міста були проведенні різноманітні заходи: уроки миру, покази фільмів, створення учнями масових формацій у формі голубів, випуск стіннівок, проведення акцій «Подаруй голуба». А також вже стало традицією до Міжнародного Дня Миру проведення учнями закладів загальної середньої освіти міста Ізюм флешмобів.

В бібліотеках закладів загальної середньої освіти міста Ізюм були організовані книжкові виставки, присвячені цій події. Завідувачами шкільних бібліотек були проведенні інформаційні перерви на тему «Міжнародний день Миру – день загального припинення вогню і відмови від насильства».