Новорічні ранки

3 січ. 2018
З 26 по 29 грудня 2017 року в закладах дошкільної освіти м. Ізюм відбулися Новорічні ранки.

Новий рік для дітей - це очікування дива, казки і бажань. Вони стають ближчими і реальними, коли ми, дорослі, вміємо створювати і дарувати свято маленьким мрійникам. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка.

Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Цікаво продумані сценарії, музичний супровід створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дошкільнятам та батькам. Всі були задоволені святами і, звичайно, солодкими подарунками від Діда Мороза.

Новорічні ранки завершились та залишили по собі радісний настрій, веселощі, спогади дітям і дорослим на цілий рік.

Фото ТУТ