Парад випускників – 2017

26 черв. 2017
23 червня на центральній вулиці міста відбувся загальноміський захід «Парад випускників – 2017»

Випускники 2017 року пройшли урочистою ходою від приміщення Ізюмського міськрайонного центру зайнятості до центральної сцени міста. Очолював колону Ізюмський міський голова Валерій Марченко.

Захід на центральній сцені міста розпочався вальсом, який виконували випускники ІЗОШ №4. Згодом до випускників зі святковим вітанням звернулося керівництво міста, працівники управління освіти та директори закладів.  Теплі слова прозвучали на честь учнів, які в 2017 році закінчили навчальні заклади міста Ізюм.

Вісім медалістів 2017 року отримали з рук міського голови медалі, подяки за високі досягнення у навчанні, творчий ентузіазм та енергію, активну участь у житті школи (гімназії) та грошові премії. Також подяками міського голови за особливі досягнення у навчанні, творчий ентузіазм та енергію, активну участь у громадському та спортивному у житті школи (гімназії) і міста, за сміливість,  оптимізм, завзятість у досягненні мети та за волю до перемоги були нагороджені п`ятнадцять випускників.

Урочистий захід завершився виконанням фінальної пісні випускників, під час якої класні керівники випустили у небо повітряні кульки.