День пам'яті Тараса Григоровича Шевченка

7 бер. 2017
Щовесни на початку березня в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861).

9 березня в дошкільних навчальних закладах до 203 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка проведено заходи, а саме:

-         в ІДНЗ № 17 тематичні заняття на тему «Шевченко жити буде - поки житимуть люди» на яких ознайомили дошкільнят з творчою спадщиною видатної людини, з її життєвим шляхом. Діти мали змогу в куточку книги розглянути ілюстрації, альбоми до творів Т.Г. Шевченка, відвідати етнографічний музей «Народні джерела»;

-         в ІДНЗ № 4 тематичні заняття «Творчим шляхом Кобзаря». Діти читали вірші Т.Г.Шевченка, слухали українські пісні, грали в народні ігри. В групових дитячих бібліотечних осередках оформлено виставку дитячої української книги, присвячену життю і творчості видатного українського Кобзаря Т.Г.Шевченка;

-         ІДНЗ № 10 тематичні заняття «Тарасові шляхи» Діти продовжили ознайомлення із життям і творчістю видатного поета, художника. Дошкільники із задоволенням декламували вірші напам’ять та розглядали ілюстрації з його життя.

-          в ІДНЗ № 2 в старших групах були проведенні заходи до дня народження Т.Г. Шевченка з метою розширення знань дітей про життя і творчість великого українського поета, виховання гордості та поваги до видатних співвітчизників та любові до рідної мови.