Семінар шкільних бібліотекарів

17 лют. 2017
Людина – це підсумок прочитаного, і якщо вона в дитинстві не зустрінеться з доброю книгою, у майбутньому вона не стане особистістю. М. Слабошпицький

Семінар шкільних бібліотекарів

М. Слабошпицький

14 лютого 2017 року у Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11  Ізюмської міської ради Харківської області відбувся семінар бібліотекарів ЗНЗ м. Ізюма на тему «Мультимедійне обладнання як невід’ємна частина роботи сучасного шкільного бібліотекаря». Присутні мали змогу ознайомитися з досвідом роботи завідувача шкільною бібліотекою Бондаренко М.В.

Під час семінару був проведений інтегрований урок з позакласного читання у 3 класі «В гостях у книги». Його презентували бібліотекар школи Бондаренко М.В. та вчитель початкових класів Ткаченко Т.І.

Учні-члени Малої академії наук України представили результати наукового дослідження за темою «Художня спадщина Тараса Шевченко». Наукові керівники цієї роботи – завідувач бібліотекою школи Бондаренко М.В., учитель української мови та літератури Ковальова Л.П.

Також завідувач бібліотекою Бондаренко М.В. та вчитель початкових класів Малик Н.В. представили театралізоване свято в 4 класі «І ось прийшов цей Валентинів день».

Підводячи підсумок проведення семінару, Падалкіна Г.В., методист методичного кабінету відділу освіти, від імені всіх бібліотекарів подякувала господарям за гостинність, а бібліотекарям за плідну працю.