ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ РОДЗИНКИ

13 лют. 2017
В ІДНЗ №16 інструктор з фізкультури Салтовська Т.В. провела методичний практикум для педагогів дошкільного закладу «Фізкультурно-спортивні родзинки» на тему: "Пластик-шоу з використанням нетрадиційного фізкультурного обладнання" (фотозвіт у фотоальбомі дошкільного закладу).

Цікавою формою фізичної активності дітей є горизонтальний пластичний балет (пластик-шоу), в якому музичність, хореографічність, естетичність відіграють найголовніше значення. Пластик-шоу виховує у дівчаток бажання відповідати природнім стереотипам жіночої поведінки: бути стрункими, гнучкими. Інструктор з фізкультури Салтовська Т.В. зацікавила дівчаток цікавим сюжетом «Казка про Русалоньку» і вони із великим задоволенням перетворилися на маленьких подружок Русалоньки. Під час виконання вправ діти занурилися в особливий світ рухів, музики, ритму, асоціацій і викликаних ними емоцій! Дівчатка та педагоги дошкільного закладу отримали унікальну позитивну енергію.