Тих днів не змеркне слава

3 лют. 2017
Фестиваль-конкурс музично-літературних композицій, присвячених подіям ІІ Світової війни «Тих днів не змеркне слава» з нагоди річниці визволення міста Ізюм від фашистських загарбників.

На виконання  плану заходів відділу освіти Ізюмської міської ради Харківської області та з метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого; виховання громадянських почуттів, спрямованих на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу людей старшого віку та дітей війни другого лютого 2017 року творчі колективи загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь у третьому міському фестивалі-конкурсі музично-літературних композицій, присвячених подіям ІІ Світової війни «Тих днів не змеркне слава».

Третій рік поспіль фестиваль проводиться з нагоди річниці визволення міста Ізюм від фашистських загарбників. На заході були присутні почесні гості Сироватка Анатолій Кирилович, замісник голови міської ради ветеранів та Нога Володимир Іванович, голова міської організації інвалідів ВВв.

Завданнями фестивалю є формування патріотичних почуттів учнів на основі культурно-історичних і духовних цінностей, почуття поваги та збереження пам'яті до героїчного минулого нашої Батьківщини, підвищення інтересу до історичного минулого українського народу у ІІ Світовій війні та сучасних подій на Сході України, виявлення і підтримка юних талантів, розвиток самодіяльної творчості.

Журі у складі: Мороки А. С.,  директора ІЦДЮТ; Стрельника  М. А., помічника-консультанта Ізюмського міського голови;  Степанкіної О. О., завідувача ІДНЗ №4; Запорожченко І.М., музичного керівника ІДНЗ №4;

Калінушки І. М., заступника директора з виховної роботи ІЗОШ І-ІІІ ст. №4 визначило переможців фестивалю.

Грамотами відділу освіти нагороджені за І місце творчі колективи

Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області та Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області, за ІІ місце творчій колектив Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12, за ІІІ місце творчій колектив Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області.