Молодь обирає здоров’я

31 січ. 2017
Інформація про проведення І (міського) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

З метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді 27 січня 2017 року в приміщенні Ізюмської  Гімназії № 3 відбувся І (міський) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У фестивалі-конкурсі взяли участь всі 9 загальноосвітніх закладів освіти міста. Команди продемонстрували високу підготовку та творчий підхід щодо пропаганди здорового способу життя.

Перемоги в номінаціях здобули:

- в конкурсі фотографій – команда «Freedom», Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області;

- в конкурсі плакатів – команда «Апельсин», Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області;

- в конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій – команда «Freedom», Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області;

- конкурсі-вікторині капітанів – команди «Здоровий квартал» Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області, «Юність» Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області та «Позитив» Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області.

За загальною кількістю балів у всіх 4 конкурсах місця розподілились наступним чином:

І місце – виборола команда «Freedom» Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області;

ІІ місце – команда «Здоровий квартал» Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – команда «Позитив» Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області.

Загальну перемогу в конкурсі вже третій рік поспіль здобула команда Ізюмської гімназії № 3, яка і буде представляти наше місто в обласному етапі фестивалю-конкурсу.

Вітаємо переможців та учасників фестивалю-конкурсу  та дякуємо всім командам за якісну підготовку і відданість здоровому способу життя!