ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА – 2016

12 груд. 2016
У загальноосвітніх навчальних закладах м. Ізюм було проведено заходи присвячені Всеукраїнському тижню права.

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №627-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права», розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 30.09.2016 № 421 “Про затвердження Плану заходів щодо участі Харківської області у проведенні в 2016 році Всеукраїнського тижня права”, розпорядження Ізюмського міського голови від 01.11.2016 № 731 “Про затвердження Плану заходів щодо участі міста Ізюм Харківської області у проведенні в 2016 році Всеукраїнського тижня права” та згідно плану заходів відділу освіти Ізюмської міської ради щодо участі навчальних закладів у проведенні у 2016 році Всеукраїнського тижня права з 05 грудня по 09 грудня 2016 учні 1-11 класів ЗНЗ міста Ізюм взяли участь у ряді заходів, а саме:

·      Всеукраїнському уроці «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;

·      Виставці дитячих малюнків «Правила і закони суспільного життя» серед учнів 1-8-х класів;

·      Бесідах за темою «Мої права» для учнів 5-8-х класів ;

·      Перегляді художніх та документальних фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні;

·      Брейн - рингу «Правовий аспект» серед  учнів 9 - 10 класів  загальноосвітніх навчальних закладів;

·      Засіданні «круглого столу» органів учнівського самоврядування за темою «Конституційні засади єдиної суверенної держави»;

·      У дні відкритих дверей у Ізюмському міськрайонному суді Харківської області;

·      Лекціях начальника відділу «Ізюмське бюро правової допомоги» Хотетовської Т.Ю. в межах Всеукраїнського тижня права;

·       Виставках літератури правового змісту в шкільних бібліотеках «Закон і ми»;

·      Семінарах за темами «Права особистості та суспільні обов’язки на захисті суверенності й державності України», «Основні права і обов’язки сучасного громадянина України».