«Пригоди в казковому лісі»

20 квіт. 2016
Інформація про проведення лялькової вистави «Пригоди в казковому лісі»

Театральна діяльність – одна з найяскравіших, емоційних засобів, що формують смак дитини та сприяє загальному, розумовому, моральному, естетичному вихованню дошкільників. З  цією метою 14.04.2016 проведена лялькова вистава «Пригоди в казковому лісі». У перегляді взяли участь всі вікові групи, діти разом з казковими персонажами співали пісні, відгадували загадки, допомогли невихованому вовку стати чесним та поважати своїх друзів.

Під час вистави герої казки виховували морально-етичні якості у дітей: доброту, дружбу, взаємоповагу, навчали дітей розуміти і переживати зміст літературного твору.