«Запобігання сексуальному насильству - навчіть дитину захищатися».

4 квіт. 2016
31.03.2016 об 11.00 у приміщення відділу освіти Ізюмської міської ради відбувся вебінар «Запобігання сексуальному насильству - навчіть дитину захищатися».

Під час заходу були розглянуті наступні питання: що таке сексуальне насильство; які дії стосовно дітей вважаються сексуальним насильством; причини виникнення сексуального насильства над дітьми та наслідки; які ситуації та сигнали у поведінці дитини повинні викликати тривогу дорослої людини; як дорослим говорити з дітьми про безпеку задля попередження можливих ситуацій сексуального насильства; просвітницька робота з дітьми 4-6 років: методика проведення інтерактивних бесід, покликаних навчити дитину п’ятьох правил безпечної поведінки.

До участі в студії (проведення вебінару) запрошувались вчені, представники органів управління освітою, громадськості тощо.

Участь від закладів освіти міста взяли 17  працівників психологічної служби.

Вебінар можна переглянути за посиланням