Практичний семінар працівників психологічної служби.

10 лют. 2016
У вівторок 09.02 2016 року відбувся практичний семінар ММО працівників психологічної служби закладів освіти міста за темою: «Превентивна робота з протидії торгівлі, експлуатації та жорстокого поводження з дітьми».

В ході семінару учасники ознайомились з системою роботи соціального педагога Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Браженко О.І. щодо методів роботи в позаурочний час з метою формування особистості учня соціально-адаптованого до навколишнього середовища.

Також, були продемонстровані практичні форми роботи, а саме: соціальна гра «Рожеві окуляри», настільна просвітницько-профілактична гра «Галопом по Європам» та заняття з елементами тренінгу для учнів 9 класів «Людина не для продажу».

Фото семінару: