Національнаконференція eTwinning Plus Ukraine 2015

8 лют. 2016
Представники Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області брали участь у Національній конференції eTwinning Plus Ukraine 2015

11 грудня в Києві відбулася  Національна конференція eTwinning Plus Ukraine 2015, яка об’єднала близько 200 ітвіннерів з усіх куточків країни. На захід  були запрошені директор Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №5 Ізюмської міської ради Харківської області Савченко Л.Г. та вчитель німецької мови Забірник Ю.А., яка розповіла про цю важливу освітню подію.

«Конференція проходила на дуже високому рівні. Почесними гостями заходу стали заступник міністра освіти та науки України Павло Хобзей, головний спеціаліст у сфері мовної політики Міністерства освіти та науки України Оксана Коваленко, аналітичний менеджер Національного офісу Еразмус+ в Україні Жанна Таланова та методисти іноземних мов. Координатор програми Валентина Веліченко ознайомила учасників з останніми новинами та досягненнями eTwinning Plus в Україні, а керівник програми Сергій Теплов розповів про особливості 8 ключових компетенцій та механізми їхнього формування в учнів. Усі виступи були дуже цікавими та інформативними.

Також у рамках конференції учасники могли брати участь у корисних воркшопах, тему яких вони обирали самостійно. Нашу увагу привернули майстер- класи Христини Максимець  та  Надії Михалевич (Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ») на теми: «Вчитель як менеджер освітнього процесу» та «Правила успішної презентації: вміст, структура & дизайн».

Наприкінці конференції відбулося урочисте нагородження найкращих проектів  та найактивніших учителів року. Щиро дякуємо організаторам конференції  команді PSA Ukraine за їхню сумлінну працю та дуже пишаємося тим, що Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №5 є учасницею програми eTwinning Plus!»