Театральна діяльність

4 лют. 2016
Театральна діяльність – одна з найяскравіших емоційних засобів, що формують смак дитини та сприяє загальному, розумовому, моральному, естетичному вихованню дошкільників.

З цією метою 03 лютого у ДНЗ пройшла лялькова вистава «Солом’яний бичок» на новий лад. У перегляді вистави взяли участь всі вікові групи. Діти разом з героями лялькової вистави співали пісні, відгадували загадки, допомагали «Солом’яному бичку» дістатись до бабусі і дідуся.

Під час вистави герої казки виховували морально-етичні якості у дітей доброту, дружбу, взаємоповагу, навчали дітей розуміти і переживати зміст літературного твору.

Вихователь-методист                                 А.А. Мітіна