Участь у обласному навчально-тематичному зборі лідерів учнівського самоврядування.

12 січ. 2016
З 8 по 10 січня 2016 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний навчально-тематичний збір Харківської обласної ради старшокласників, в якому взяли участь лідери з Дергачівського, Куп’янського, Харківського районів області та міст Ізюм, Лозової, а також Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», Сумського державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка та Сумського обласного учнівського парламенту.

Асоціацію «Нове покоління» у навчально-тематичному зборі лідерів учнівського самоврядування  представляли  учні ІЗОШ № 12 Коцюруба Єлищзавета, Кормилець Дмитро, Смєлов Владислав, учні ІЗОШ № 10 Ісаєнко Марія, Литовка Євгенія, Шаповалова Анастасія та учень ІЗОШ № 2 Орел Владислав. Програма зборів була дуже насиченою. Окрім тренінгів лідерської майстерності для  учасників зборів були організовані катання на ковзанах, участь у проекті «Допоможи герою АТО», зустріч з представникам Сумського самоврядування. І, звичайно, родзинкою зборів став новорічний бал, в якому взяли участь не лише учасники зборів, а й представники Харківського кадетського корпусу. Новорічний бал запам’ятався всім нашим учасникам не лише цікавою програмою, запальною дискотекою і святковим фуршетом, а й тим, що саме члени Асоціації «Нове покоління» стали Королем и Королевою балу. Це звання вибороли  Коцюруба Єлизавета та Кормилець Дмитро. Дуже багато взяли з собою додому наші діти:  і купу вражень від всієї програми, і теплі дружні стосунки з  членами Сумської ради старшокласників, і корони Короля і Королеви балу, і пам’ятні дарунки. Діти щиро вдячні за надану можливість відвідати цей захід.