Заняття на тему: «Збройні сили України»

10 груд. 2015

На комплексному занятті на тему: «Збройні сили України»діти продовжували ознайомлюватися з військовими професіями .Вихователь Дегтярьова С.С. надала доступні відомості про зміст та особливості роботи військових в армії - танкіста, льотчика, прикордонника, десантника, сапера. Також діти ознайомилися з військовою технікою та навчилися малювати танк. Діти з почуттям патріотизмому та гордості за свою країну розповідали ким би вони хотіли стати в майбутньому. Вихователь створила умови та відповідні ситуації, в яких діти виявляли доброзичливість, взаємодопомогу, сміливість, риси які притаманні бійцям Української армії.