Огляд музеїв та куточків бойової слави

21 жовт. 2015
На виконання наказу департаменту від 5.10.2015 № 423, з метою удосконалення діяльності музеїв при навчальних закладах 20 жовтня 2015 року проведенно огляд музеїв та куточків бойової слави.

Огляд засвідчив, що шкільні музеї – позитивний приклад патріотичного виховання учнівської молоді,  справжні осередки освіти і виховання, які сприяють формуванню у молодого покоління національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, забезпечення духовної єдності поколінь і збереження та використання пам’яток історії, матеріальної і духовної культури.

Надаючи належної уваги розвитку у дітей творчих інтересів до пошукової, краєзнавчої, художньо-естетичної та природоохоронної роботи, формування у підростаючого покоління розуміння нерозривного взаємозв’язку минулого, сучасного і майбутнього України станом на 20.10.2015 року в навчальних закладах функціонує 8 музеїв різних профілів:  етнографічного - 3 (ДНЗ №17, ІЗОШ № 12 та ЦДЮТ), історичного – 3 (ІЗОШ №6- 2 музеї, ІЗОШ №2), військово-історичного – 1 (ІЗОШ №11)  та краєзнавчого – 1 (ІЗОШ №11). Значну роботу щодо створення музеїв провели педагогічні колективи та пошуковці ІЗОШ №6, ІЗОШ №11 та ДНЗ №17.

Переглянути інформацію про музеї можна тут