ММО для вихователів старшого дошкільного віку

3 лют. 2015
для педагогів міста проведено практичний блок секційного засідання за темою: «Асоціативні карти в організації навчально – пізнавальної діяльності дітей»

Вихователі Дементьєва Світлана Валеріївна і Шабленко Галина Іванівна для педагогів міста провели практичний блок секційного засідання для вихователів дошкільних навчальних закладів (6й рік життя) за темою: «Асоціативні карти в організації навчально – пізнавальної діяльності дітей»

Під час практичного блоку педагоги запропонували колегам переглянути розвагу з дітьми старшого дошкільного віку з використанням асоціативних карток на тему: «Кафе «Українські вареники»». Під час розваги дітям були запропоновані дидактичні ігри з використанням асоціативних карток: «Що тобі нагадує ця картка?», «Що нагадує тобі цей колір?», «Щоб це могло бути?», «Звуки кухні», «Супермаркет». В кінці розваги діти самостійно приготували страви з овочів, фруктів, солодощів і презентували їх всім присутнім. Також, Світлана Валеріївна поділилась з колегами досвідом роботи з використання основ ейдетики під час навчально – пізнавальної діяльності з дітьми.  Сподіваємось, що отримані знання колеги використають в своїй подальшій роботі з дітьми.