Малі Олімпійські Ігри 5-6 класи

2 лют. 2015

Малі Олімпійські Ігри 5-6 класи

30 січня 2015 року у спортивній залі Ізюмської ДЮСШ відбулись змагання II етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед учнів 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Ізюмі.  До програми змагань увійшли такі види легкоатлетичного багатоборства: метання тенісного м’яча в ціль, стрибки на скакалці, бар’єрний біг, метання набивного м’яча (1 кг.), чотири комбіновані  естафети та спортивна вікторина.

Переможцями змагань стала команда гімназії № 3. Друге місце посіла команда  ІЗОШ №11, третє призове місце вибороли спортсмени школи №12.

Юні спортсмени гімназії № 3 будуть представляти м. Ізюм у III зональному етапі змагань малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед учнів 5-6 класів у квітні місяці.

Заступник директора ДЮСШ                                             О.І. Шкода