участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання у м.Харків

22 груд. 2014
18 листопада 2014 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулося відкриття обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Відповідно до розділу 5.2. плану роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на 2014 рік, з метою популяризації досягнень вихованців гуртків, творчих об’єднань позашкільних навчальних закладів області з технічної, конструкторської діяльності, залучення учнів молодшого шкільного віку до різноманітних напрямів науково-технічної творчості 18 листопада 2014 року на базі  Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулося відкриття обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

На виставку було надано 16 робіт – переможців міського етапу виставки –  за різними номінаціями:

- найпростіші автомоделі;

- найпростіші авіа- та ракетомоделі;

- сувеніри та м’яка іграшки;

- найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми;

- вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну;

- вироби в техніці оригамі та паперопластики.

Переможцями обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання визнано:

{C}Ø {C}у номінації «Найпростіші авіамоделі»:

Яценка Ігоря, вихованця Ізюмської станції юних техніків Ізюмської міської ради, –  диплом І ступеня, за роботу «Модель-полукопія спортивного літака Cessna-172 F»;

Волкова Дмитра, учня Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради, –  диплом ІІ ступеня, за роботу «Гумомоторна модель-полукопія літака ЯК-54».

{C}Ø {C}у номінації «Вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну»:

Агавелова Артема, Товстокору Олександру  учнів Ізюмської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  №6 Ізюмської міської ради, –  диплом ІІ ступеня, за роботу «Декор для будинку»;

Черненка Сергія,  учня Ізюмської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  №6  Ізюмської міської ради, –  диплом ІІІ ступеня, за роботу «Півень».

Заступник директора з навчально-методичної роботи                   О.В.Акопова