Організація літнього оздоровлення дітей в ІДНЗ №14

14 лип. 2014
В ІДНЗ №14 літньої пори діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках. Адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти.

Настало літо – найкращий період для оздоровлення.

Літо надає великі можливості для оздоровлення дітей. Краса природи, тепло, чисте, свіже повітря, наповнене ароматом рослин, збагачена вітамінами їжа - все це здійснює корисний вплив на дитячий організм. Максимальне перебування дітей на свіжому повітрі та активний відпочинок (свята, розваги, ігри, конкурси) – саме так оздоровлюються малюки.

Працівники нашого садочка роблять все для того, щоб діти були здоровими та щасливими!