Спортивні змагання «Спорт протягом життя»

16 бер. 2020
11 березня 2020 року в межах спортивних змагань «Спорт протягом життя» було проведено міський етап фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Програма Фестивалю складалася з таких видів:“човниковий” біг 4 х 9 м (хлопці, дівчата), стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата), стрибки через скакалку протягом 30 сек. (дівчата), перетягування канату (хлопці), естафета (вся команда). В фестивалі взяли участь 10 команд закладів загальної середньої освіти у складі 12 спортсменів - 6 юнаків, 6 дівчат, учнів 5-10 класів.

За результатами змагань грамотами управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області нагороджені:

команда Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області за І місце,

команда Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області за ІІ місце,

команда Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області за ІІІ місце.

Бажаємо юним спортсменам подальших спортивних успіхів!