Конкурс фотоколажів «Квітуча Україна» серед учнівських самоврядувань закладів загальної середньої освіти міста

27 лют. 2020
Протягом січня-лютого 2020 року в рамках міського проєкту учнівського самоврядування «Синьо-жовта палітра України» проходив конкурс фотоколажів «Квітуча Україна» серед учнівських самоврядувань закладів загальної середньої освіти міста. Конкурс поєднав пам'ять про минуле, сьогодення та мрії про майбутнє держави. Фотоколажі учнівських самоврядувань закладів загальної середньої освіти міста – це фотографії, які тематично об’єднані за напрямами: патріотичне виховання, шкільні традиційні заходи та свята, волонтерська робота, участь у конкурсах, спортивне життя закладів освіти.

У виготовленні фотоколажів взяли участь здобувачі освіти, лідери учнівських самоврядуваннь, вчителі та їх батьки.

Відповідно до рішення  журі переможцями стали:

І місце - учнівські самоврядування ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 та ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 4,

ІІ місце – Ізюмська гімназія № 3 та  ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 10,

ІІІ місце – ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 12.

З 21 лютого в Ізюмській централізованій бібліотеці представлена до уваги жителів міста не просто виставка фотоколажів закладів загальної середньої освіти, а доказ того, що сучасне підростаюче покоління прагне жити в Україні та будувати її оновлену, має почуття гордості за себе як за українця, переживає за країну та мріє про мирне щасливе майбутнє України.

Такі творчі конкурси дають віру в те, що майбутнє покоління буде кращим, а наша робота з виховання свідомих громадян України хоча й не завжди помітна, але вкрай необхідна та важлива.

Тож запрошуємо всіх бажаючих переглянути виставку!

КЗ «Кам’янський ліцей»

Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Ізюмської міської ради Харківської області

Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області

Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області