Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека-2020».

25 лют. 2020
Мiнiстерством освіти i науки України, Інститутом модернізації змісту освіти спільно з Міністерством культури України, Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В.О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України, з метою залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої та позашкільної освіти, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу бібліотечної професії, було проведено Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека-2020».

Місто Ізюм у другому  (обласному ) етапі конкурсу представила завідувач  бібліотеки Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області Прокопенко Наталія Миколаївна, яка стала почесним лауреатом в номінації «Шкільна бібліотека – територія читання».

Наталія Миколаївна майже 28 років працює в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6, бере активну участь в шкільних заходах та роботі міського методичного об’єднання шкільних бібліотекарів, надає консультативну допомогу бібліотекарям закладів загальної середньої освіти міста.