Міський турнір юних журналістів

24 лют. 2020
21.02.2020 у актовій залі Ізюмської гімназії №3 відбувся міський турнір юних журналістів. В турнірі брали участь 9 команд закладів загальної середньої освіти міста. Призові місця отримали: І місце- ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (керівники команди Ворушило Л.В., Деряга Н.М.), ІІ місце- ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (керівник команди Липова О.В.), ІІІ місце- ІЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (керівники команди Мастепанова Л.В., Журба Т.А.). Кращим доповідачем журі визнало Солдатову Валерію, ученицю 11-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6, кращим опонентом- Козицького Олександра, учня 11-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4, кращим рецензентом- Загорецьку Єлизавету, ученицю 11-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4.