День пам'яті героїв Крут

31 січ. 2020
29 січня 2020 року в Ізюмської загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради харківської області за ініціативи групи волонтерів та учнівського самоврядування разом із працівниками міської бібліотеки було організовано та проведено захід, присвячений 102 річниці пам'яті героїв Крут.

Чернишова Ірина Анатоліївна, методист центральної міської бібліотеки та Іващенко Валентина Іванівна, бібліотекар, розповіли про трагічні події того часу, показали цікаві документальні фільми, поринули разом із усіма присутніми в дні, коли відбувалась боротьба за рідну державу.